Pływacy na zawodach

Na pierwsze w tym roku szkolnym międzyklubowe zawody pływackie trenerka Barbara Dąbrowska zabrała swoich zawodników do Torunia. Kolejne były w Grudziądzu i Brodnicy. We wszystkich nasi pływacy osiągnęli bardzo dobre wyniki.