Od 20 lat budujemy mosty, nie mury. Oficjalne przedłużenie partnerstwa Wąbrzeźna i Syke
Wzajemne zrozumienie, otwartość na drugiego człowieka oraz dekady wspólnych doświadczeń – to fundamenty, na których opiera się współpraca Wąbrzeźna z niemieckim miastem partnerskim Syke. Podczas wizyty delegacji Wąbrzeźna w Niemczech, dotychczasowe przymierze zostało formalnie przypieczętowane na kolejne lata. W piątek, 5 czerwca, Burmistrz Wąbrzeźna Tomasz Zygnarowski oraz Burmistrzyni Syke Suse Laue podpisali wyjątkowy dokument –…



















