Usypali górę grosza dla swoich rówieśników
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 po raz osiemnasty brali udział w ogólnopolskiej akcji Góra Grosza, którą organizuje Towarzystwo Nasz Dom.
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 po raz osiemnasty brali udział w ogólnopolskiej akcji Góra Grosza, którą organizuje Towarzystwo Nasz Dom.
Społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 wzięła udział w akcji na rzecz małych pacjentów szpitala.
Zdolni uczniowie wąbrzeskich szkół otrzymają stypendia Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
W piątek – 13 grudnia świąteczna impreza w SP 3! Rada Rodziców, dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i uczniowie serdecznie zapraszają! Mile widziana żywność długoterminowa oraz białe i czerwone znicze w darze dla Rodaków na Kresach Wschodnich.
Dwa zespoły SP 3 zagrały w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej Chłopców. Oba stanęły na podium.
Grupa nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 2 zgłosiła swój projekt do konkursu „Turnus uśmiechu”. Stawką był wyjazd pięćdziesięciu osób do Wisły na dwanaście dni. Udało się. Są w gronie trzech szkół w Polsce, które wygrały ten konkurs.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.