XII Piknik Rodzinny
6 czerwca w Gimnazjum nr1 w Wąbrzeźnie odbył się już po raz dwunasty Piknik Rodzinny.
6 czerwca w Gimnazjum nr1 w Wąbrzeźnie odbył się już po raz dwunasty Piknik Rodzinny.
4 czerwca 2014 roku stadion MKS Unia wypełniły liczne grupy najmłodszych sportowców. Zgromadziła ich V Miejska Sportowa Olimpiada Pięciolatków i Sześciolatków pod hasłem „Zdrowo i na sportowo”. Przybyło łącznie 12 sześcioosobowych drużyn.
Nasi uczniowie na sprawdzianie szóstoklasisty zdobyli średnio 25,08 na 40 możliwych punktów. Przy średnich wojewódzkiej – 25,02 i ogólnopolskiej – 25,82 można stwierdzić, że wiedza młodych wąbrzeźnian jest na dobrym poziomie.
Zgodnie już z tradycją Szkoły Podstawowej nr 3 im. E. Wojnowskiego w Wąbrzeźnie, w piątek 6 czerwca odbył się dla klas VI międzyszkolny konkurs historyczny „Z dziejów miasta Wąbrzeźno”.
„Cudze chwalicie, swego nie znacie” to konkurs o ziemi wąbrzeskiej. Jego pierwsza edycja odbyła się 31 maja w Gimnazjum nr 1.
Z okazji Dnia Dziecka w Świetlicy dla dzieci odbyły się zajęcia sportowe pod hasłem „Nawet maluch ci to powie – sport to zdrowie!”.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.