Półkolonie w SP 3
W Szkole Podstawowej nr 3 trwają zapisy na półkolonie.
Najlepsi w bieganiu, skoku w dal i rzucie piłeczką okazali się uczniowie SP 3.
Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. To właśnie dlatego uczniowie klas V d i V a SP 3 wybrali się w tym czasie na biwak do Kątów Rybackich.
– to tematyka spotkania, które 11 maja 2015 r. odbyło się w SP nr 3, w ramach AKADEMII RODZICA.
12 maja 2015 r. byliśmy na wycieczce w Międzygminnym Kompleksie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Niedźwiedziu, ponieważ zajęliśmy I miejsce w IV edycji konkursu ekologicznego.
Piątek, 8 maja to barwny dzień w Szkole Podstawowej nr 2. Za sprawą konkursu bibliotecznego pn. „Przebieranki literackie”, szkoła zapełniła się bajkowymi postaciami z utworów Jana Brzechwy.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.