Wieści z SP 3. Cyberbezpieczeństwo
W SP nr 3 odbyły się warsztaty na temat cyberbezpieczeństwa. Udział w nich wzięli uczniowie, nauczyciele i rodzice.
W SP nr 3 odbyły się warsztaty na temat cyberbezpieczeństwa. Udział w nich wzięli uczniowie, nauczyciele i rodzice.
6 grudnia był w naszej klasie wyjątkowy. Gdy weszliśmy rano do sali, zaskoczył nas świąteczny wystrój, piękna choinka, kolorowe światła lampek i… oczywiście prezenty!
Realizowana na zajęciach tematyka związana z poznawaniem Azji była okazją do zaproszenia na lekcję Chinki – pani XynyiLiu. W niecodziennym spotkaniu, które odbyło się 24 listopada w SP 3, wzięli udział uczniowie klasy III b i III c.
Po raz kolejny w SP 3 prowadzona była zbiórka kary dla zwierząt, którą przekazano do Ośrodka Opieki nad Zwierzętami w Węgrowie.
1 grudnia w Szkole Podstawowej nr 2 o swojej pracy opowiadała Judyta Dulka – lekarz weterynarii. z Fundacji Siedem Życzeń.
Listopad zakończyliśmy kosmicznie słodką wycieczką do Torunia. Było bardzo sympatycznie i ciekawie.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.