VII sesja RM
Przewodniczący Radosław Kędzia zaprasza na VII sesję Rady Miasta – 23 kwietnia o godz. 13.00.
Przewodniczący Radosław Kędzia zaprasza na VII sesję Rady Miasta – 23 kwietnia o godz. 13.00.
W marcu radni zajmowali się głównie tematami zdrowia, oświaty, kultury i pomocy społecznej. W tych sprawach spotykali się na posiedzeniach stałych komisji i sesji Rady Miasta.
Przewodniczący Rady Miasta zaprasza na piątą w tej kadencji sesję, która odbędzie się w środę – 25 lutego. Posiedzenie rozpocznie się o godz. 13.00.
28 stycznia 2015 roku przewodniczy Radosław Kędzia zaprasza na sesję Rady Miasta. Będzie to czwarte posiedzenie w bieżącej kadencji.
Przewodniczący Radosław Kędzia zwołał III sesję Rady Miasta na 19 grudnia 2014r. Tym razem radni uchwalać będą budżet miasta na 2015 rok.
10 grudnia radni spotkali się na II sesji Rady Miasta. Ustalono na niej m.in. wysokość podatków od nieruchomości oraz środków transportowych, które obowiązywać będą od 2015 roku.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.