Młodzież z Wąbrzeźna bierze udział w II edycji międzynarodowej wymiany młodzieży
W niedzielę, 17 października dziesięcioosobowa grupa młodzieży z Wąbrzeźna wraz z opiekunami: Elżbietą Piątek oraz Michałem Stenzlem – nauczycielami z Zespołu Szkół Zawodowych oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących – poleciała do Maroka. Spędzą tam 10 dni. Z rówieśnikami z niemieckiego Syke oraz marokańskiego Al Hoceima realizować będą projekt pn. Trójnarodowa wymiana młodzieży na temat kultury, historii, demokracji i ekologii.
Polecą do Maroka. To będzie ich przygoda życia
W drugiej połowie października 2021 roku grupa uczniów ze szkół średnich weźmie udział w projekcie trójstronnym. Jego tematami będą kultura, historia, demokracja i ekologia. Jest to II edycja międzynarodowej wymiany młodzieży. Projekt będzie realizowany w Maroku.
Biorą udział w międzynarodowym projekcie
W projekcie pn. „Międzynarodowa Wymiana Młodzieży – z okazji Dnia Pamięci o Holokauście – Utrzymywanie żywych wspomnień” bierze udział dziesięć uczennic z Zespołu Szkół Zawodowych w Wąbrzeźnie oraz dwie nauczycielki – Elżbieta Piątek i Agnieszka Dzielska.
Trójstronny pakt
Grupa młodzieży z naszego miasta bierze udział w trójstronnym projekcie pn.: „Międzynarodowa Wymiana Młodzieży – z okazji Dnia Pamięci o Holokauście – Utrzymywanie żywych wspomnień”.
Trójstronny projekt dla młodzieży
W Wąbrzeźnie gościmy Abdelhafida Catruata – przedstawiciela naszego partnerskiego miasta Syke, oraz Abdessamada Abakkouy z Al Hoceimy w Maroko. Przyjechali do nas, aby stworzyć w partnerstwie z Wąbrzeźnem projekt dla młodzieży.






