Mieszkańcy Wąbrzeźna! Już wkrótce rozpocznie się wymiana tradycyjnych gazomierzy na nowoczesne eGazomierze z funkcją zdalnego odczytu!
Projekt obejmie gospodarstwa domowe należące do 3. grupy taryfowej – czyli większość z nas, którzy korzystamy z kuchenek gazowych czy kotłów CO.
Co zyskujemy?
Montaż potrwa do grudnia 2026 r. Pracownicy będą wyposażeni w identyfikatory i odpowiednie uprawnienia.
Szczegóły znajdziecie na stronie www.psgaz.pl/projekt-egazomierz
Uwaga na oszustów! Polska Spółka Gazownictwa i ich pracownicy nigdy nie pobierają opłat za wymianę gazomierza! W przypadku podejrzenia oszustwa – zgłoś to Policji.
Zadbajmy razem o wygodę, bezpieczeństwo i nowoczesność!










